Slide
Kuva: Mirva Mäkinen

Yhteystiedot

Hallitus - skskhallitus@gmail.com

Puheenjohtaja Mervi Jokinen

puheenjohtaja@sksk.fi

Sihteerit (yhdistyksen posti) Niina Rovio ja Tiina Ultamo
Siirtoväentie 19
08700 Lohja
p. 044 362 0015 (Niina)
sihteeri@sksk.fi
Varapuheenjohtaja Henna Yli-Leppälä

henna.ylileppala@gmail.com

Jäsen Hanna Kari

pentuvalitys.sksk@gmail.com

Myös pentuvälitys ja pentuetiedustelut (pennunostajat)

Jäsen Johanna Huhtala

johannak.huhtala@gmail.com

Jäsen Sanni Oikarinen

sann96@hotmail.com

Jäsen Katja Pitkänen

katja.pitkanen@rakennuspitkanen.fi

Jäsen Salla Simpura-Päivö

salla.simpura@hotmail.com

Rahastonhoitaja Satu Tupeli-Kokkonen
Raijankorventie 420
16800 Hämeenkoski
rahastonhoitaja.sksk@gmail.com
Jäsensihteeri Susanna Karlsson

Nimen- ja osoitteenmuutokset,
jäseneksiliittymislomakkeet
Piikuja 4 B 34
01600 Vantaa

p. 040 510 7676 (puhelut iltaisin)
jasensihteeri@sksk.fi

 

Kotisivujen ylläpito Nathalie Koskenniemi

sksk.kotisivu@gmail.com

Kerho- ja käppänäaiheiset tuotteet Käppänäshop

https://kappanashop.webnode.fi/

Kauppaa ylläpitää mainosommel.fi

Jalostustoimikunta - jalostustoimikunta@sksk.fi
Puheenjohtaja Salla Simpura-Päivö

salla.simpura@hotmail.com

Posti jalostustoimikunnalle ensisijaisesti osoitteeseen:
jalostustoimikuntasksk@gmail.com

Sihteeri, pentulistan päivitys Sanni Oikarinen

pentulista@sksk.fi

Varapuheenjohtaja Nathalie Koskenniemi

nathalie.karakko@gmail.com

Jäsen Mia Karhu

mia.karhu@outlook.com

Jäsen Tarja Kuusisto

kuusisto.tarja@gmail.com

Jäsen Riikka Leino

leino.riikka@gmail.com

Kuunteluoppilas Henna Yli-Leppälä

henna.ylileppala@gmail.com

Kuunteluoppilas Anu Romppanen

anu@barkways.net

Kuunteluoppilas Liisa Virtanen

Lisbet97@hotmail.fi

Asiantuntijajäsen Johanna Reilin

johanna.reilin@fimnet.fi

Pentuvälitys, pentuetiedustelut (pennunostajat), pentupakettien postitus Hanna Kari

pentuvalitys.sksk@gmail.com

 

Käppänäshop Kerho- ja käppänätuotteet

https://kappanashop.webnode.fi/

Kauppaa ylläpitää mainosommel.fi

Harrastustoimikunta - harrastus.sksk@gmail.com
Puheenjohtaja Anu Turu

harrastus.sksk@gmail.com

Jäsenet

Susanna Karlsson
Riikka Helkamäki
Aija Hakola
Niina Rovio

 

Näyttelytoimikunta
Puheenjohtaja Mervi Jokinen

puheenjohtaja@sksk.fi

Jäsenet

Sihteeri Tanja Ekholm-Venäläinen tanjatammisaa@hotmail.com

Satu Tupeli-Kokkonen

 

Tiedotustoimikunta
Puheenjohtaja Henna Yli-Leppälä

henna.ylileppala@gmail.com

Jäsenet

Anu Turu
Niina Rovio
Tiina Ultamo
Salla Simpura-Päivö
Nathalie Koskenniemi
Susanna Karlsson
Hanna Kari
Mervi Jokinen

 

Ulkomuototuomaritoimikunta
Yhteyshenkilö Päivi Takkinen

Paivi.Takkinen@ucb.com